Корзина
60 отзывов
+380952886122
+380
98
983-58-79
+380
93
933-28-59
Компания "Классик-Услуг"
Корзина

Що таке Мувінг.

Що таке Мувінг.

Мувінг (від англ. Moving — переїзд) професійні послуги з організації процесу перевезення і зберігання речей в період переїзду (квартирного, офісного, дачного …).

01.02.13

Мувінг (від англ. Moving — переїзд) професійні послуги з організації процесу перевезення і зберігання речей в період переїзду (квартирного, офісного, дачного …).

Мувінгова компанія — комерційна організація, основною метою якої є надання транспортних,та додаткових послуг з високим рівнем обслуговування.

Такі компанії спеціалізуються на професійному проведенні всіх видів переїздів і транспортування особистого майна (товару) замовників. Та мають в своєму штаті фахівців, які допоможуть клієнтові отримати вичерпну інформацію у різних питаннях про наданні послуги і оцінити майбутні витрати по перевезенню. Таки фахівці є штатним робочим персоналом Мувінгової компанії, щоб відповідати необхідним вимогам і  гарантувати якість своєї роботи.

Мувінгові компанії надають стандартний пакет послуг так додатковій.

Стандартний пакет послуг включає: виїзд фахівця, оцінку вантажу, час і дату проведення робіт, розбирання і упаковку вантажу з наданням пакувального матеріалу, маркіровку вантажу, вантаження і транспортування спецтранспортом, вивантаження із занесенням вантажу в приміщення, розпаковування і прибирання пакувального сміття.

Багато компаній пропонують своїм клієнтам додаткові послуги такі як: страховку, охорону вантажу, що транспортується,GPS контроль у реальному часі, складське зберігання вантажів, смс (чи інше )повідомлення про остаточну вартість заказу.

Послугами мувінгових компаній сьогодні з кожним роком користується все більше і більше людей, адже переваги подібного роду послуг очевидні. Ви просто укладаєте договір з компанією, обумовлюєте всі деталі і нюанси проведення майбутнього квартирного переїзду і чекаєте приїзду фахівців, які виконають свою роботу оперативно, в строк і в кращому вигляді.

При цьому більшість мувінгових компаній сьогодні пропонують своєму споживачеві вельми демократичні ціни, що робить професійний мувінг в очах споживачів ще доступнішим і привабливішим. До того ж  Ви просто можете скористатися лише вантажним автотранспортом компанії або ж послугами вантажників. При цьому більшість клієнтів мувінгових компаній, як правило, страхують майно, що перевозиться, що робить такий переїзд ще безпечнішим.